Прокуратура хоче відібрати здоров’я у студентів КПІ!!!

Колектив студентів та співробітників нашого університету знову під пильним наглядом державних структур. Так прокуратурою Вишгородського району подано позовну заяву щодо визнання недійсним договору на право тимчасового користування землею (спортивно-оздоровчий табір “Політехнік”), укладеного 18 жовтня 2000 року між Глібівською сільською радою Вишгородського району та НТУУ «КПІ».Аргумент “оздоровлення студентів – збитки державі”

Прем’єр-міністру України

Азарову М.Я.

Вельмишановний Миколо Яновичу!

Звертаємось до Вас з проханням взяти під особистий контроль та розібратися в ситуації, що склалася навколо НТУУ «КПІ» – найбільшого ВНЗ України.Наш університет має спортивно-оздоровчий табір «Політехнік» на узбережжі Київського водосховища в 50 км. від Києва (с. Глібівка Вишгородського району). Даний табір було збудовано у 1967 році силами студентів та викладачів. За час існування табору були побудовані капітальні будівлі: спальні корпуси, їдальня та інші споруди, які є власністю держави.На цій базі в літній період (липень-серпень) оздоровлюються студенти, викладачі та співробітники. Протягом року (крім зимових місяців) щотижня проводяться культурно-спортивні заходи для студентів та співробітників, проходять семінари та наукові конференції. Крім того, близьке розташування від Києва дає можливість нашим студентам та співробітникам відпочивати на вихідних зі своїми сім’ями. Таким чином, протягом року база функціонує для 2,5-3 тис. студентів та співробітників, що є великою та стратегічно важливою соціальною складовою діяльності університету. У зв’язку з привабливістю розташування (близько від Києва, сосновий ліс на березі водосховища) неодноразово базу намагалися відібрати, але нам вдалося її відстояти. І ось тепер прокуратурою Вишгородського району Київської області (лист №3 від 10.02.2011 за підписом прокурора Вишгородського району Хадаріна В.М.) до господарського суду Київської області подано позовну заяву щодо визнання недійсним договору на право тимчасового користування землею, укладеного 18 жовтня 2000 року між Глібівською сільською радою Вишгородського району та НТУУ «КПІ», зареєстрованого у книзі записів договорів на право тимчасового користування землею 18.10.00 за №5.В той самий час на території університету, за адресою Борщагівська,100, приватними особами незаконно привласнена земельна ділянка, на якій вони без дозволу збудували автомийку, автостоянку, майстерні та газову заправку. Газова заправка знаходиться на відстані 8 метрів (при нормативних 50 метрів) від стіни навчального корпусу №18, в якому навчаються та працюють близько 3 тис. студентів та співробітників. Це, в свою чергу є великою небезпекою для корпусу та становить загрозу здоров’ю та життю студентів і співробітників. Дана земельна ділянка, рішенням Київської міської ради, у 1965 році надана КПІ у постійне користування для будівництва та обслуговування навчальних корпусів. Незважаючи на нещодавне рішення суду, щодо знесення незаконних приватних споруд, власники цих споруд не виконують його та через судові інстанції намагаються вилучити дану земельну ділянку у приватну власність.Зважаючи на те, що 2011 рік оголошено роком освіти, у програмі Президента України приділяється особлива увага освітянам, Кабінет міністрів надає особливе значення студентській молоді та освітянам, що озвучено Вами на 6 з’їзді ФПУ, та Указ Президента України «Про Київський політехнічний інститут» від 08.04.95 року №289/95 (пунктом 3 рекомендовано місцевим радам не вилучати земельні ділянки для державних і громадських потреб із земель, наданих у користування НТУУ «КПІ»), вважаємо дії прокурора Вишгородської прокуратури Хадаріна В.М. рейдерськими та такими, що дискримінують владу в очах освітянської громади.Зважаючи на потенційну можливість втрати спортивно-оздоровчого табору «Політехнік», як стратегічно важливого соціального об’єкту, та земельної ділянки (вул. Борщагівська, 100) звертаємось до Вас, як очільника влади, не допустити вилучення земельних ділянок у НТУУ «КПІ», що є державною власністю.

З глибокою повагою та впевненістю у справедливість, від колективу студентів, викладачів та співробітників НТУУ «КПІ»

Голова профкому студентів НТУУ «КПІ»             А.Ю. Гаврушкевич

Голова профкому співробітників НТУУ «КПІ»        В.І. Молчанов 28.03.2011

Відповідні листи були також направлені генеральному прокурору України Пшонці В.П. та міністру МОНМС Табачнику Д.В.На підтримку цих звернень студенти та викладачі нашого університету збирають підписи.На КПІ знову відпрацьовується схема земельного рейдерства. Хто наступний в цьому списку ВНЗ? Мабуть тому цей рік “Рік освіти”.05 квітня 2011 року в Київському обласному господарському суді відбудеться засідання, де буде вирішуватися доля спортивно-оздоровчого табору “Політехнік”, а влада здавати освітянам залік. Але з якого предмету: правосуддя чи правового рейдерства??? Наш багатотисячний колектив в очікуванні…Після цієї “шпаргалки” на перездачу “Феміда” нехай не розраховує!!!