«Маршрут безпеки 2011»

«МАРШРУТ БЕЗПЕКИ 2011»

Вперше інтерактивна виставка-гра «Маршрут безпеки» була розроблена на замовлення Федеральної агенції просвіти в галузі охорони здоров’я (BZgA)  для профілактичної роботи з молоддю і впроваджується в ФРН з 1994 року в якості національної кампанії. На території країн СНД МБ впроваджується у Росії, Казахстані. В Україні вперше ця технологія буде впроваджена повномаштабно в НТУУ «КПІ».

З метою організації цього заходу пропонуємо  факультетам/інститутам університету представити свою команду учасників для участі у Маршруті безпеки, який пройде в НТУУ «КПІ» в рамках «Естафети здоров’я — 2011» 10−12 травня 2011 року.

Вимоги до команд-претендентів, які представлятимуть факультет/інститут на участь у заході

Подати заявку на участь та зареєструватися до 26 квітня (зразок заявки дивіться нижче) за адресою вул. Борщагівська 144, або відіслати заявку на адресу cst.kpi@gmail.com

На момент реєстрації в команді повинні бути:

Склад: 7 учасників (всі студенти одного факультету/інституту НТУУ «КПІ»);

Обраний капітан команди;

Наявність заповнених анкет (зразок нижче).

КОМАНДИ, ЯКІ ПОКАЖУТЬ НАЙКРАЩІ РЕЗУЛЬТАТИ, ОТРИМАЮТЬ ЦІННІ ПРИЗИ.

ПЕРЕМОЖЦІ ОКРІМ ПОДАРУНКІВ — 1000 ГРН.

Заявки подавати з 10:00 до 18:00 за адресою вул. Борщагівська 144 гуртожиток № 20 (окремий вхід зліва від центрального входу в гуртожиток).

За більш детальною інформацією звертайтесь за тел. 406−80−45

Форма заявки на участь в МБ

Факультет/ інститут
Назва команди