Київська Студентська Республіка’11. Крок до розвитку міста

24-26 червня в Парку Дружби Народів (біля Московського Мосту) в м.Києві відбудеться найбільший молодіжний захід року Київського регіону – Київський етап Міжнародної Програми „Студентська Республіка” „Входження України в топ-20 держав світу”.

Організаторами Київського Мульти-Фестивалю виступають:

ВМГО „Студентська Республіка”, КМО ВМГО „Молоді регіони”, Головне управління у справах сім’ї та молоді КМДА.

На цей рік передбачається ціла низка інновацій підготовлених організаційним комітетом (голова організаційного комітету Філіпов Володимир Вікторович, випускник Студентської Республіки, начальник Головного управління у справах сім’ї та молоді КМДА, голова КМО ВМГО „Молоді Регіони”, заступник голови ВМГО „Молоді Регіони”):

–          перші 15 зареєстрованих учасників від університету приймають участь без сплати оргвнеску (для цього треба правильно оформити заявку, чит. нижче);

–          закриття Студреспубліки – на Майдані Незалежності. Саме там відбудеться фінальний концерт, інавгурація нового Студентського Мера м.Києва;

–          переможець – студентський мер стає радником голови КМДА Попова О. і приймає участь в розробці рішень КМДА що стосуються молодіжної політики;

–          за підсумками Студреспубліки буде підготовлений детальний лист пропозицій по розвитку м.Києва в напрямах: молодіжне життя, Євро-2012, освітня та культурна політика, тощо (реалізацією та впровадженням пропозицій займеться Київське Представництво ВМГО „Студентська Республіка” разом з давніми партнерами).

Колись Студреспубліка починалася саме з руху київських однодумців. Цього року оргкомітет представлений в тому числі тими людьми, що колись були при заснування найбільшого молодіжного проекту України, тому висловлюємо щиру подяку одному з батьків-засновників Руху Назаренко Богдану Станіславовичу за його енергію та досвід, що він вкладає в підготовку заходу.

Для участі в заході треба зареєструвати команду у Валерія Бацули. Заявку та умови можна отримати за адресами та телефонами: valeco@ukr.net, sergard@ukr.net, 0633787728 (Тетяна Хмарук). Також треба зареєструвати учасників-членів команди на участь в окремих заходах Мульти-Фестивалю – „Мафія”, „Перша Леді”, тощо. Також обов’язкова електронна реєстрація на сайті Студреспубліки на ст. http://www.studrespublika.com/summer/ssr/index.php для правильного розрахунку учасників

Захід буде проходити в форматі наметового містечка – отже варто брати з собою палатки. Також буде сервіс дешевої оренди палаток. Оргвнесок для учасників заходу складе 100 грн. (хоча перші 15 людей від ВНЗ звільняються від сплати оргвнеску; для цього треба звернутись до контактних людей, отримати заявку на ім’я голови оргкомітету Філіпова В.В. (або скачати її з сайту Студреспубліки), підписати її у відповідальної особи в Університеті).

Якщо в тебе закипає кров у жилах, якщо ти повен енергії та драйву, якщо ти знаєш, що студентство – найкращий період життя, то СТУДРЕСПУБЛІКА САМЕ ДЛЯ ТЕБЕ! 72 год шаленого студентського відпочинку, розваги, спорт, вечірки, нові знайомства, а для когось навіть справжнє кохання.

«Студентська республіка-2011» – це особлива країна. Тут свої закони, правила, спосіб відпочинку та навіть власна валюта. Тут свій мер, свої депутати магістрату та конституція. Київський етап «Студентської республіки-2011» збирає креативних та творчих студентів і молодь Києва навколо однієї великої події – організаційно-діяльністної гри (ОДГ). І все це відбудеться на Дніпрі, в парку Дружби народів.

На день молоді всі студенти Києва мають можливість опинитись в іншій країні, там, де вони самі диктують собі правила і закони, беруть на себе відповідальність за вчинки та прийняті рішення, отримують масу задоволення від визнання та розпач від невдач… Але це гра! І метою заходу є дати можливість здобути досвід у грі, щоб не повторювати помилок у реальному житті. Гра супроводжується проведенням суб-фестивалів, протягом яких відбуваються змагання між студентами:

– конкурс краси “Перша леді”

– турніри з ігор: “Мафія”, “Квест”, “Дебати”

– Кубок КВК Студреспубліки Києва

– Спортивні змагання (футбол, волейбол, канат, канатна доріжка, байдарки та ін.)

– Інтелектуальні ігри

– Конкурс флеш-мобів

– open air “Нічна Туса”

– змагання з пляжних видів спорту

– фестиваль аматорського відео

– фото-конкурс.

Результатом гри будуть вибори Студентського мера та депутатів Студентського магістрату м.Києва. Переможці регіональних етапів їдуть на фінальну частину мульти-фесту до Криму, на море!!!

Крім цього, переможці суб-фестивалів отримають цінні призи, а всі учасники зможуть поспілкуватись із запрошеними представниками влади та зірками шоу-бізнесу.

В рамках підготовки заходу була проведена Студреспубліка Pre-Party в клубі Форсаж, розсілана інформація по електронним розсилкам, було проведено ряд зустрічей з студентським активом міста Києва, тощо.

Реєстрація учасників заходу в Парку Дружби Народів почнеться з 9.00 24 червня. Роз’їзд буде до 12.00 27 червня (включаючи прибирання території).

Контакти для реєстрації команд та учасників:

valeco@ukr.net (Валерій Бацула)

0633787728 (Тетяна Хмарук)

Посилання:

http://www.studrespublika.com/summer/ssr/index.php – електронна реєстрація учасників

http://vkontakte.ru/club9823227 – група вконакті Київської студреспубліки

http://vkontakte.ru/event27624882 – Захід вконтакті з картою місця

Додатки:

Заявка на реєстрацію команди від ВНЗ (заповнюється університетом)

Основний Закон Київської Студреспубліки

З повагою,

Директор Київського Представництва ВМГО „Студентська Республіка”