Візитівка групи

Конкурс проводиться серед студентів 1 курсу.  Складається з двох частин – відео-візитівка та стінгазета.
Перший етап конкурсу  – проходить на факультеті. Студенти 1-го курсу здають від кожної групи стінгазету і відео (можливо щось одне).

Номінація «Відеоролик»:

Відео на 3-5 хвилини, про життя групи у стінах ВНЗ. Формат відео – .avi, .flv

На конкурс Профкому студентів НТУУ «КПІ» подається  відеоролики, які зайняли перше, друге та третє місця на факультеті.

Ролики проходять цензуру. Не повинні містити образливих слів та дій.

Ролик здається на дисках. Відео має відкриватись (прохання перевірити).

Номінація «Стінгазета»:

Формат стінгазети – не більше А0.

Стінгазета не повинна бути просто роздрукованою на принтері, а має містити особисту роботу студентів (тобто, зроблена вручну).

На конкурс Профкому студентів НТУУ «КПІ» подаються  стінгазети, які зайняли перше, друге та третє місця на факультеті. Стінгазети обов’язково повинні бути підписані (група).

Другий етап конкурсу – до 19-20 жовтня 2011 року необхідно здати відеоролики та стінгазети до Профкому студентів НТУУ «КПІ».

Після цього стінгазети та ролики проходять огляд (цензуру).

Далі, стінгазети вивішуються у 7 корпусі. Відеоролики розміщуються у Інтернеті для голосування.

Газети і ролики здавати голові профбюро ІФФ Шевчуку Тарасу, гр. ФЛ-82