КПІ – тепер на Androind

КПІшники, сьогодні довелося протестувати свіжоспечений додаток  для Android – KPI.UA. Як пишуть розробники KPI.UA – це весь студентський світ НТУУ “КПІ” у тебе в кишені, допоможе не заблукати на тереторії нашого славного університету, завжди мати під рукою свій розклад, отримувати найсвіжіші новини, а також покаже де розташовані 24-й і 31-й корпуси, буфети, точки WI-FI і копі-центри.

Програма призначена для студентів і абітурієнтів. Працює на Android 2.1 і вище. Функціоналу, ще не багато, але початок добрий, якщо розробники, не перестануть її  допрацьовувати.

Особисто я пропоную інтеграцію з сайтом КПІ, додати номера телефонів деканатів, кафедр, приймальних комісій, зробити фунціонал розрахунку часу між переходами з корпусу в корпус, з корпусу в гуртожиток, тощо. Це дозволить економити і планувати свій час.

Так що КПІшники тестуємо програмку і ділимося відгуками і побажаннями.
Ось лінк на Android Market – https://market.android.com/details?id=com.kpi.android

Шевчук Тарас, ІФФ

QR-код: