А У КПІ ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ!!

Дорогий майбутній інженере !

Якщо ти вибираєш де мають пройти твої найкращі студентські роки – то тобі найважливіше отримати інформацію з «перших рук»!

Зовсім скоро у ІФФ – Інженерно-фізичному факультеті – день відкритих дверей!!!

26 квітня (субота) в 10:00 в аудиторії №101 9-го корпусу НТУУ “КПІ”, тобі розкажуть і покажуть із чого складається світ навколо нас, і як ми можемо покращити його. Адже саме на нашому факультеті навчають працювати із матеріалами, отримувати їх, вивчати їх, розробляти нові починаючи із нано-порошків і плівок, закінчуючи готовими деталями і ювелірними виробами. Також ти матимеш можливість оглянути наш навчальний корпус, учбові аудиторії, найновіші та найсучасніші наукові лабораторії і музеї унікального художнього литва. Виходь із джунглів вагання, обведи цей день календаря як день що народив у тобі мрію. Мрію стати високоякісним спеціалістом у науці! Відкрий для себе свою таємницю всесвіту !

Чекаємо на тебе, та візьми з собою кількох друзів!

До зустрічі, юний Кенобі !

телефон для довідок : (099) 223-76-14