Основна інформація для абітурієнтів #КПІ
Графік прийому заяв та документів:
З 11.07. по 1.08.
ПН – ПТ з 9.00. до 18.00.
СБ з 10.00. до 13.00.
НД – вихідний

Хочемо звернути вашу увагу:
При прийомі документів, результат непрофільного предмету множиться на коефіцієнт 0,75.
Також будьте уважними при виставлені пріоритету на спеціальності.
Якщо ви наберете прохідний бал на декілька направлень, то автоматично проходите на те, якому виставили перший пріоритет та знімаєтесь з конкурсу на 2-ий і 3-ий.
Якщо наберети прохідний бал на 2-ий, а на 1-ий не набрали, то ви знімаєтесь з конкурсу на третю спеціальність, але залишаєтесь в конкурсі на першу.
Якщо прохідного балу достатньо лише для третього пріоритету, то продовжуєте брати участь в конкурсі на перше та друге направлення.
На кожному факультеті пріоритети виставляються окремо і діють тільки в їх межах.

Повна інформація про правила прийому тут: http://kpi.ua/rule

Актив Студради КПІ та СПС КПІ буде допомагати роботі Приймальної комісії. Тому при виникненні питань задавайте їх студентам в білих футболках, які будуть знаходитись поблизу корпусів)